Kontakta oss

Tveka inte att höra av dig!

Vi är alltid intresserade av att komma i kontakt med nya företag där vi kan passa som ägarpartner och att lära känna nya människor med alltifrån affärsförslag till nya infallsvinklar.

Varmt välkommen att höra av dig till någon av oss.

Maxim Berglund

Investeringsteamet, Partner

Telefon: +46 72 242 11 55

Email: maxim@sobro.se

Engagerad i Dafo Vehicle Fire Protection, Hässelby Blommor, Mercur, Sluta Gräv, Vinnergi och Viva Media

Caroline Hellström

Investeringsteamet, Partner

Telefon: + 46 70 776 40 44

Email: caroline@sobro.se

Engagerad i Dafo Vehicle Fire Protection, NCS, Prefabsystem Syd, Road Rental and Tengbom

David Stenlund Sager

Investeringsteamet, Partner

Telefon: + 46 73 908 64 49

Email: david@sobro.se

Engagerad i ByggDialog, ELASTX, NSS Group och Reunify Group

Hedda Trönnberg

Investeringsteamet

Telefon: +46 76 878 05 02

Email: hedda@sobro.se

Engagerad i Hässelby Blommor, NSS Group, Prefabsystem Syd, Tengbom och Viva Media

Carl Lexner

Investeringsteamet

Telefon: +46 72 233 77 74

Email: carl@sobro.se

Engagerad i Reunify Group, Road Rental och Vinnergi

Ragnar Söderberg

Grundare och styrelseordförande

Gisela Fjällby

Kontorsansvarig

Email: gisela@sobro.se