Kontakta oss

Tveka inte att höra av dig!

Vi är alltid intresserade av att komma i kontakt med nya företag där vi kan passa som ägarpartner och att lära känna nya människor med alltifrån affärsförslag till nya infallsvinklar.

Varmt välkommen att höra av dig till någon av oss.

Maxim Berglund

Investeringsteamet, Partner

Telefon: +46 72 242 11 55

Email: maxim@sobro.se

Engagerad i Dafo Vehicle Fire Protection, Mercur, Vinnergi, Sluta Gräv, Hässelby Blommor och Viva Media

Caroline Hellström

Investeringsteamet, Partner

Telefon: + 46 70 776 40 44

Email: caroline@sobro.se

Engagerad i Dafo Vehicle Fire Protection, Tengbom och Road Rental

Johanna Falk

Investeringsteamet, Partner

Telefon: + 46 70 736 06 70

Email: johanna@sobro.se

Engagerad i NCS Colour, ELASTX, Vinnergi och Sluta Gräv

David Stenlund Sager

Investeringsteamet, Partner

Telefon: + 46 73 908 64 49

Email: david@sobro.se

Engagerad i ByggDialog, ELASTX och Reunify Group

Hedda Trönnberg

Investeringsteamet

Telefon: +46 70 850 73 51

Email: hedda@sobro.se

Engagerad i Viva Media, Hässelby Blommor och Tengbom

Carl Lexner

Investeringsteamet

Telefon: +46 76 305 85 49

Email: carl@sobro.se

Engagerad i Road Rental, Reunify Group, Vinnergi

Ragnar Söderberg

Grundare och styrelseordförande

Sara Victorin

Kontorsansvarig

Telefon: + 46 70 478 90 51

Email: sara@sobro.se